W tej kategorii mamy bardzo specjalny i bardzo pożądany gadżet, nasze spersonalizowane odprężacze. Wszystkie te antystresowe artykuły można spersonalizować za pomocą logo Twojej firmy. Są bardzo cenione przez tych, którzy je otrzymują, niezależnie od tego, czy są to klienci, goście czy współpracownicy. Gra, która zamienia się w gadżet i skuteczny środek komunikacji w celach promocyjnych i reklamowych. Wydaje się, że czasami wystarczy tak niewiele, aby rozładować napięcie; wystarczy mieć pod ręką lek przeciwstresowy; na biurku czy w aucie stojąc w korku w którym nie widzisz końca. Mamy dostępnych wiele propozycji, postanowiliśmy zaoferować je w setkach form, dostosowując je do twojego logo, aby mogły pełnić podwójną funkcję, w tym promować Twoje hasło. Odwiedź nas i odkryj je wszystkie!

Na naszej stronie można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące różnych oferowanych przez nas gadżetów, prosząc o bezpłatną wycenę prześlemy również więcej informacji na temat czasu dostawy i minimalnej ilości zamówienia. Jeśli wolisz, aby się z Tobą skontaktowano, możesz wypełnić formularz, który zawsze znajdziesz na stronie, a nasz personel skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zobaczmy jednak niektóre modele tego gadżetu. Mamy do dyspozycji naprawdę wiele kształtów, od klasycznej kulki antystresowej po ołówek, żarówkę, arbuza, orzech, ziarnko kawy i wiele innych. Wszystkie te gadżety można dostosować za pomocą jednokolorowego nadruku bezpośrednio na gadżecie antystresowym.

Dla miłośników owoców mamy gruszkę antystresową, jabłko, banana, mamy papryczkę chilli dla tych, którzy kochają ostre przyprawy do wykorzystania np. w meksykańskiej restauracji, mamy pizzę, ziarnko kawy dla wszystkich fanów espresso, oraz arbuz dla tych, którzy tęsknią za sezonem letnim.

Ciekawym wariantem jest na przykład banan antystresowy, który można również zaprezentować w postaci spersonalizowanego breloka do noszenia zawsze przy sobie. Trudno nie wspomnieć o personalizowanych piłkach antystresowych, mamy piłkę do siatkówki i tenisa, które są wykonane jako model breloka. Dwa inne warianty tego typu to hełm przeciwwypadkowy i wózek widłowy.

Mamy też inne kształty, takie jak miękka gumowa kaczka, chrząszcz, poduszka, antystres w kształcie lekarza lub pielęgniarki, świnka czy antystresowe usta.

Bardzo wszechstronny gadżet, który z pewnością nie pozostanie niezauważony!