ZAPAŁKI, ZAPALNICZKI Z NADRUKIEM

Badania konsumenckie przeprowadzone w ostatnim czasie potwierdzają, że gadżety reklamowe to najlepszy sposób dotarcia do Klientów na każdym rynku (polskim i zagranicznym). Niemal 83% polskich marketerów wykorzystuje gadżety reklamowe w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy, osiągając niesamowite efekty.
Zwykłe zapałki nie mają żadnej mocy promocyjnej, ale już zapałki na zamówienie(z logo, personalizowanym nadrukiem, sugestywnym tekstem, a do tego w kolorze spójnym z identyfikacją wizualną Twojej firmy) mogą stać się silnym narzędziem marketingowym.

Są przede wszystkim
PRZYDATNE

Mają bardzo duży
ZASIĘG

Są oryginalnie
WYKONANE


Cokolwiek można by pomyśleć i powiedzieć (że palaczy jest coraz mniej… że już nigdzie nie zapalisz…) jednak pudełko zapałek jest zawsze jednym z głównych przedmiotów wśród gadżetów reklamowych.
Do hoteli i restauracji, do klubów cygar, ale w końcu dla każdego, bo wcześniej czy później każdy będzie musiał coś zapalić: grilla, ognisko, petardę….
Oferujemy możliwość spersonalizowania pudełka lub książeczki zapałek Twoim logo lub wybranym zdjęciem/napisem zgodnie z Twoimi potrzebami. Na naszej stronie mamy kilka propozycji! Zapraszamy do zapoznania się z działem Zapałki.