Personalizowane chusteczki nawilżane z logo to produkty promocyjne, które można rozprowadzać wśród klientów lub publiczności w różnych kontekstach. Na targach lub w sklepach, czy restauracjach. Praktycznie wszędzie tam, gdzie są ludzie! Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć szereg zapachowych chusteczek nawilżanych w różnych rozmiarach, nawet w przypadku małych zamówień.

Personalizowane chusteczki to wyjątkowy gadżet zawsze pożądany i doceniany przez klientów. Oferujemy szeroki wybór, od klasycznych modeli chusteczek perfumowanych po odświeżające lub ze środkiem dezynfekującym zawierającym chlorheksydynę. Odwiedź nas i odkryj różne opcje do wyboru na naszej stronie internetowej.

Mamy do wyboru różne rozmiary, zaczynając od najmniejszych, po średnie i większe. Możliwy jest również wybór pomiędzy różnymi zapachami, w rzeczywistości są to chusteczki nasączone wybranym zapachem i posiadają konfigurowalne opakowanie z nadrukiem po obu stronach nawet z różnymi logo. Jeśli szukasz personalizowanych chusteczek na ślub lub określone wydarzenie, mamy dedykowaną sekcję chusteczek na imprezy, które można dostosować.

Chusteczki odświeżające o działaniu antybakteryjnym opracowane zostały dla zapewnienia prawidłowej higieny rąk i ciała, bez konieczności użycia środków myjących i wody. Pozwalają utrzymać skórę czystą i świeżą w każdej sytuacji, każdego dnia.

Posiadamy również wilgotne chusteczki dezynfekujące z chlorheksydyną. Chlorheksydyna jest chemicznie syntetyzowanym środkiem dezynfekującym o działaniu antyseptycznym o szerokim spektrum działania, aktywnym przeciwko różnym bakteriom, w tym Gram-dodatnim i Gram-ujemnym oraz grzybom.

Przejdźmy teraz do chusteczek nawilżanych do restauracji, certyfikowanych do kontaktu ze skórą, wykonanych w 100% z czystej wiskozy, całkowicie naturalnych i biodegradowalnych. W tym przypadku można wybierać spośród różnych produktów w zależności od potrzeb. Celem jest zadbanie o gości czymś oryginalnym i wygodnym. Wszystkie te modele są również idealne dla sektora hotelarsko-gastronomicznego.

Wszystkie nasze chusteczki nawilżane są zaprojektowane tak, aby można je było dostosować zarówno pod względem zapachu, rozmiaru i kształtu.

Na naszej stronie można zapytać o produkt, poznać ceny, minimalne ilości, terminy dostaw i różne opcje do wyboru.

Spersonalizowane chusteczki grzecznościowe to gadżet, który zawsze doceni gość lub klient. Chętnie pomożemy Ci wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!